Wyświetl pojedynczy post
Witalis
Senior Member
 
 
Od: 06.2023

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1096
Stary 16.04.2024, 17:24
Ja mam inne wspomnienia.
Za młodzieżowca robił w sezonie 21/22 Biegański (w ekstraklasie młodzieżowy bramkarz to rozwiązanie chyba najmniej promłodzieżowe). W obronie grali Szota i Gruszkowski, ale obaj poradzili sobie później w lepszych klubach niż I-ligowa Wisła. Zresztą obronę trzymali stary Sadlok ze starym Frydrychem, a napędzał ją Hanousek. W pomocy z młodych Polaków najwięcej grali Młyński i Starzyński, ale oni głównie wchodzili z ławki. Grę wzięli na siebie el Mahdioui, Poletanović, Savić, Skvarka, Yeboah. W ataku grali Kliment i Forbes, trochę Ondrasek.
Od zeszłego roku natomiast Wisła jest już hiszpańska, więc młodzi Polacy są dodatkiem. Jest to głównie Duda, który na tle I ligi jest przeciętny, ale nie odstaje. Od tej rundy Krzyżanowski, jemu faktycznie nie idzie. No ale to nie trend.
Odpowiedz cytując