Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#247
Stary 16.04.2024, 17:00
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
Arka i Lechia już mają awans, niemożliwe aby stracili 7 pkt na 21 możliwych

my do nich mamy 10pkt wiec to już oczywiście absurd

ale ciekawie ułożyła sie grupa barażowa , cała czwórka ma tyle samo punktów , i jest to wartość tylko o 3 większa od nas

czyli 3 miejsce prze barażami jest cały czas możliwe

oczywiście nie z taką grą jak ostatnio...
Jasne że mogą stracić 7, nawet więcej - wystarczy spojrzeć na ich terminarz. To bardzo realny scenariusz, nie dlatego bezpośredni awans jest niemal niemożliwy że Arka i Lechia nie stracą punktów, tylko - bo my prawie na pewno nie wygramy wszystkiego do końca.

Teoretycznie mamy teraz 4 łatwe mecze W praktyce, to wiadomo...
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując