Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

Arka i Lechia już mają awans, niemożliwe aby stracili 7 pkt na 21 możliwych
my do nich mamy 10pkt wiec to już oczywiście absurd
ale ciekawie ułożyła sie grupa barażowa , cała czwórka ma tyle samo punktów , i jest to wartość tylko o 3 większa od nas
czyli 3 miejsce prze barażami jest cały czas możliwe
oczywiście nie z taką grą jak ostatnio...
|
Jasne że mogą stracić 7, nawet więcej - wystarczy spojrzeć na ich terminarz. To bardzo realny scenariusz, nie dlatego bezpośredni awans jest niemal niemożliwy że Arka i Lechia nie stracą punktów, tylko - bo my prawie na pewno nie wygramy wszystkiego do końca.
Teoretycznie mamy teraz 4 łatwe mecze

W praktyce, to wiadomo...