Jagul napisał(a):

Jest legenda - skaut Paweł Brożek
|
Więcej, przecież Kiko ma swoich dwóch asystentów. Jeden był byłym dyrektorem w Realu Saragossa i pomagał przy zimowym oknie 2023, a drugi przyszedł na zamianę pol roku później, z czego ostatnio siedział w Emiratach czy Katarze.
Był jeszcze jeden, z Escoli, ale chyba tak bardzo nie zapadł w pamięć że klub nawet nie poinformował że odszedł (?)
Osobiście do Kiko nic nie mam (no może poza tym że nie mówi po angielsku) , ale to głównie dlatego że w klubie toniemy w długach i nasza pozycja negocjacyjna na rynku jest bardziej niż tragiczna, jak widać po ostatnim oknie