Wyświetl pojedynczy post
Stelio
Senior Member
 
 
Od: 09.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1087
Stary 16.04.2024, 13:10
Ja bym jeszcze dodał kolejny grzech główny. Wiadomo bylo w zimie, ze chcemy utrzymac kadre i nie mamy hajsu na wzmocnienia + pojawił się lekki szpital. Dlaczego w takim razie nie wypożyczyliśmy nikogo z eklapy? Nawet bez opcji pierwokupu, jako gościa ktory po prostu dalby jakas alternatywe np. w srodku pola. Taki Bukowski ze śląska chociażby, chlop siedzi w tej stali neicale 2 miesiace i ma lepsze liczby od Dudy i to patrzac na caly poprzedni i ten sezon XD

Albo na atak, naprawdę wzięcie na pol roku kogos z Legii, Lecha czy ....a Pogoni kto ma potencjal ale nie gra tam regularnie byloby gorsza opcja niz kontraktowanie grubasa z Rumunii...?
Ostatnio edytowane przez Stelio : 16.04.2024 o godz. 13:16.
Odpowiedz cytując