|
Nasza kadra nigdy nie będzie tak chuda. Wisła zawsze szuka drogi na skróty, ściąga zawodników z długą kartoteka u lokalnych lekarzy , którzy na papierze powinni grać poziom wyżej. Nie grają, bo w większości nie mają zdrowia (Mula, Junca, Basha, Sapała, Żyro) więc zawsze w kadrze będzie tych kilku "połamacow" którzy co najwyżej rotacyjnie będą do gry.
Zasugerowałbym kogo trzeba ściągnąć by awansować, choćby analizując choćby kadry zespolow które awansowały z tej ligi w przeciągu ostatnich lat ale... znowu będę miał wrzutkę że patrzę na narodowość czy niekoniecznie na umiejętności techniczne.
Potem słyszymy ciągnę na konferencjach z ust różnych trenerów : "brakuje mentalu, rywale więcej walczyli". No to trzeba było ściągać piłkarzy z metalem dopasowanym do tej ligi, którzy nie pękną w zimny wieczór w Głogowie czy Niepołomicach, a nie po kolejnych oknach transferowych ciągle narzekać na to samo.Czy taki Bregu ma umiejętności? Ma. Czy mu się chce walczyć za wygraną? Polemizował bym.
|