Kurz napisał(a):

|
Jesteśmy ponoć bieda klubem odkąd przyszło trio, ale bieda klub nie przewala ze 100 piłkarzy (straciłem rachubę), płacąc prowizje, premie za podpis byle kogo. Bieda klub nie zmienia trenerów jak rękawiczki. Bieda klub nie może sobie pozwolić na błędy w stylu Żyry, Bashy cze Sapali, o których było wiadomo, że nie wyjdzie. Rozumiem, że kasa nie jest pełna, ale doszliśmy do kluczowego momentu. W tym składzie awans na 90% się nie powiedzie, w następnym sezonie również.
|
W tym momencie jesteśmy. Wcześniej mieliśmy jakieś pole działania.
Jest wiele kontraktów, które obciąża nas mocno (Sapała 2025, Młyński 2025, Fazlagić 2026) i nie ma opcji ich rozwiązania.
Wiele kontraktów też się kończy (chyba 17) po tym sezonie. Niektóre zapewne zostaną przedłużone, a reszta w przypadku braku awansu zostanie bez zastępstwa ze względu na cięcia. Może jakieś transfery out (np. Colley).
Wszystko to oczywiście wypadkowa rządów parodystów (i wciąż to postępuje) ale jasny sygnał był w okienku zimowym gdzie ściągaliśmy już kompletnych ogórów, gdyż w kasie było pusto.