Ogryzek napisał(a):

Super - ale jednej danej nie podałeś - skoro PMS ma 15% szans awansu to ile dajesz Rude-mu zostawiajac go w klubie i równocześnie wiedząc że będzie miał jeszcze słabszych piłkarzy niz teraz?
Bo moze się okazac ze Rude - ze swoimi wizjami technicznej gry ma np 5% awansu - jak nie ma jakościowych piłkarzy..
Tak tylko wyciagam wnioski z tego co napisaleś
|
Na pewno jest to obarczone ogromnym ryzykiem, bo jeśli uda się w miejsce sprzedanych pilakrzy sciagnać budzetowych kotów, którzy oprócz dobrej techniki będą również super zaangażowani, to wtedy opcja z Rudym na caly sezon ma imo wieksze szanse powodzenia niż PMS z wyrobnikami, jest niestety o wiele mniej pewna, bo prawdopodobieństwo, że za mniejsze pieniądze nasz dział sportowy sciagnie lepszych pilkarzy jest mniej wiecej tak samo wysokie jak to, że w czerwcu przejmie nas Saudi Aramco, czyli kręci się w okolicach 0
Realnie patrząc, jeśli rudy zostanie, to wyleci z hukiem na jesien a my bedziemy sie krecic kolo 10 miejsca.