Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 16.04.2024, 11:35
Jagul napisał(a):Wyświetl post
Przecież my z każdym rokiem jesteśmy większym bieda klubem, to o jakich transferach ty piszesz?
Jesteśmy ponoć bieda klubem odkąd przyszło trio, ale bieda klub nie przewala ze 100 piłkarzy (straciłem rachubę), płacąc prowizje, premie za podpis byle kogo. Bieda klub nie zmienia trenerów jak rękawiczki. Bieda klub nie może sobie pozwolić na błędy w stylu Żyry, Bashy cze Sapali, o których było wiadomo, że nie wyjdzie. Rozumiem, że kasa nie jest pełna, ale doszliśmy do kluczowego momentu. W tym składzie awans na 90% się nie powiedzie, w następnym sezonie również.
Odpowiedz cytując