Jagul napisał(a):

Po prostu próbuje się dowiedzieć czy Rude jest wspaniałym trenerem czy nie
|
Jeśli zdobędzie awans a przy okazji PP to określony zostanie geniuszem
Jeśli zdobędzie tylko awans to będzie wspaniały
Jeśli tylko PP to będzie określony jako rokujący
Jeśli brak awansu i bez PP to... (wiesz co)
Jagul napisał(a):

|
Rude dostał konkretny cel do zrealizowania i jest to awans. Nie da się jednocześnie grać o awans i promować ogórków pokroju Krzyżanowskiego.
|
Ponieważ przepis jest taki, że tzw. młodzieżowiec musi grać a my mamy zawodników typu Duda, Krzyżanowski i nikogo nie potrafimy wychować, to wniosek jest jeden. Trzeba kupić sensownego młodego kopacza. Wtedy może uda się w przyszłym sezonie awansować , oczywiście jak ogarną finanse
