Wyświetl pojedynczy post
stary dziad
Senior Member
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1075
Stary 16.04.2024, 11:24
Jagul napisał(a):Wyświetl post
Po prostu próbuje się dowiedzieć czy Rude jest wspaniałym trenerem czy nie
Jeśli zdobędzie awans a przy okazji PP to określony zostanie geniuszem
Jeśli zdobędzie tylko awans to będzie wspaniały
Jeśli tylko PP to będzie określony jako rokujący
Jeśli brak awansu i bez PP to... (wiesz co)

Jagul napisał(a):Wyświetl post
Rude dostał konkretny cel do zrealizowania i jest to awans. Nie da się jednocześnie grać o awans i promować ogórków pokroju Krzyżanowskiego.
Ponieważ przepis jest taki, że tzw. młodzieżowiec musi grać a my mamy zawodników typu Duda, Krzyżanowski i nikogo nie potrafimy wychować, to wniosek jest jeden. Trzeba kupić sensownego młodego kopacza. Wtedy może uda się w przyszłym sezonie awansować , oczywiście jak ogarną finanse
Każdemu z cracovii to mówię- Wisła to klub z piękną , przedwojenną tradycją , założony przez Polaków .Po wojnie na parę lat został "siłowo" przejęty przez resort . Tak samo jak Polska została wbrew woli narodu przejęta przez komunę . I co , Polski też się wstydzisz i na nią plujesz ?!
Odpowiedz cytując