Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1074
Stary 16.04.2024, 10:20
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Ale nie, to wina Rude, bo piłkarze mieli wywalone z Chrobrym i wykartkowali się z Miedzią. Jasne, mistrzu.
Jeśli zachwalasz Rude jak świetnie punktowal (co już wtedy były przesadzone), wyliczając mu średnia vs RS, to zachowaj choć trochę konsekwencji i pokazuj jak źle punktuje obecnie.

Ja tu widzę ciągle pogwałcenie logiki:
Wisła wygrywa - zasługa Rude
Wisła przegrywa - Rude niewinny

Ale czego ja oczekuje... O naiwności
Odpowiedz cytując