wolfy napisał(a):

|
Ale nie, to wina Rude, bo piłkarze mieli wywalone z Chrobrym i wykartkowali się z Miedzią. Jasne, mistrzu.
|
Jeśli zachwalasz Rude jak świetnie punktowal (co już wtedy były przesadzone), wyliczając mu średnia vs RS, to zachowaj choć trochę konsekwencji i pokazuj jak źle punktuje obecnie.
Ja tu widzę ciągle pogwałcenie logiki:
Wisła wygrywa - zasługa Rude
Wisła przegrywa - Rude niewinny
Ale czego ja oczekuje... O naiwności