Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#242
Stary 16.04.2024, 10:03
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
Arka i Lechia już mają awans, niemożliwe aby stracili 7 pkt na 21 możliwych

my do nich mamy 10pkt wiec to już oczywiście absurd

ale ciekawie ułożyła sie grupa barażowa , cała czwórka ma tyle samo punktów , i jest to wartość tylko o 3 większa od nas

czyli 3 miejsce prze barażami jest cały czas możliwe

oczywiście nie z taką grą jak ostatnio...
Oczywiście że mogą stracić 7 z 21 punktów. Ostatnio Arka straciła 6 z 15. Lechia ma taki terminarz, że choć jest na 1 miejscu to wątpliwe że Arka ja nie przeskoczy.

Natomiast dużo mniej prawdopodobne akurat teraz ktos wygra 7/7 spotkań, choć w tym sezonie podobne serie zdarzały się trzem pierwszym zespołom (lub bardzo zbliżone).

Dobrze by było żeby jednak oba lideujace zespoły zbyt szybko sobie awansu nie zaklepaly i nie oddawały punktów za darmo naszym rywalom do baraży w 33 i 34 kolejce
Ostatnio edytowane przez Karherop : 16.04.2024 o godz. 10:06.
Odpowiedz cytując