Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

Arka i Lechia już mają awans, niemożliwe aby stracili 7 pkt na 21 możliwych
my do nich mamy 10pkt wiec to już oczywiście absurd
ale ciekawie ułożyła sie grupa barażowa , cała czwórka ma tyle samo punktów , i jest to wartość tylko o 3 większa od nas
czyli 3 miejsce prze barażami jest cały czas możliwe
oczywiście nie z taką grą jak ostatnio...
|
Oczywiście że mogą stracić 7 z 21 punktów. Ostatnio Arka straciła 6 z 15. Lechia ma taki terminarz, że choć jest na 1 miejscu to wątpliwe że Arka ja nie przeskoczy.
Natomiast dużo mniej prawdopodobne akurat teraz ktos wygra 7/7 spotkań, choć w tym sezonie podobne serie zdarzały się trzem pierwszym zespołom (lub bardzo zbliżone).
Dobrze by było żeby jednak oba lideujace zespoły zbyt szybko sobie awansu nie zaklepaly i nie oddawały punktów za darmo naszym rywalom do baraży w 33 i 34 kolejce