|
Widać tony dojczmark popłynęły do Krakowa.
Całe miasto w banerach i plakatach Masztalskiego.
Szkoda jednak, że wyretuszowali mu z czółka te 8 gwiazdek...
Bardziej autentyczny by był...
Poza tym internety "uśmiechniętego soku z buraka " pracują na całość.
Jeżeli by wygrał to majchrowszczyzna wzrośnie 5 razy.
A prawo (dla deweloperów) będzie rozumiane tak jak ma być rozumiane.
Dlatego ( aż się sobie dziwię, że tak mówię) tylko Łukasz Gibała !!!
Tu choć jest szansa ( szansa a nie pewność), że coś się zmieni.
Każdemu z cracovii to mówię- Wisła to klub z piękną , przedwojenną tradycją , założony przez Polaków .Po wojnie na parę lat został "siłowo" przejęty przez resort . Tak samo jak Polska została wbrew woli narodu przejęta przez komunę . I co , Polski też się wstydzisz i na nią plujesz ?!
|