Wyświetl pojedynczy post
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#87
Stary 16.04.2024, 08:49
KOALIK napisał(a):Wyświetl post
Fakt lepiej zagłosować na Gibałę, którego popiera fanatyczka religijna, która by najchętniej wprowadziła coś na wzór szariatu i obowiązkową policję religijną jak w krajach muzułmańskich.
Kolejny bełkot. Szydło czy Nowak tak chcą wprowadzać w Polsce szariat i obowiązkową policję religijną, jak PiS wysadzić stadion przy Reymonta, a komunistyczni zbrodniarze Jaruzelski i Kiszczak są ludźmi honoru.

Szydło była już premierem: to od kiedy mamy ten szariat, który miała możliwość 1000 razy wprowadzić, gdy była przy władzy?

A w ogóle dlaczego przy wyborach prezydenta Krakowa mam brać pod uwagę opinie jakiejś Szydło?

Lampka ostrzegawcza zapala się, gdy do głosowania na Miszalskiego namawia całkowicie oderwany od rzeczywistości komunistyczny fanatyk i skrajny lewak, gloryfikujący czasy PRL-u.

Koalik to taka sfanatyzowana "Babcia Kasia" do kwadratu, połączona z Galopującym Majorem i modląca się do Jerzego Urbana, do tego jeszcze na grzybkach.
Ostatnio edytowane przez Markus : 16.04.2024 o godz. 09:13.
Jaroo1: "okazało się, że gracze co się sprawdzają w Polsce są z 2 ligi hiszpańskiej. Nic w tym odkrywczego nie ma, byłoby dziwne gdyby się nie sprawdzali."
(...)
"Polaków na rynku to mamy do wyboru praktycznie zero w porównaniu do chociażby rynku europejskiego. Ogólnie poziom Polakow jest słabszy niż graczy z zachodu, dlatego logiczne jest że łatwiej znaleźć kogoś na zachodzie, nawet z II-V ligi - zależy od kraju, bo np w Hiszpanii można znaleźć dobrego gracza w niższej lidze
"
Odpowiedz cytując