KOALIK napisał(a):

|
Fakt lepiej zagłosować na Gibałę, którego popiera fanatyczka religijna, która by najchętniej wprowadziła coś na wzór szariatu i obowiązkową policję religijną jak w krajach muzułmańskich.
|
Kolejny bełkot. Szydło czy Nowak tak chcą wprowadzać w Polsce szariat i obowiązkową policję religijną, jak PiS wysadzić stadion przy Reymonta, a komunistyczni zbrodniarze Jaruzelski i Kiszczak są ludźmi honoru.
Szydło była już premierem: to od kiedy mamy ten szariat, który miała możliwość 1000 razy wprowadzić, gdy była przy władzy?
A w ogóle dlaczego przy wyborach prezydenta Krakowa mam brać pod uwagę opinie jakiejś Szydło?
Lampka ostrzegawcza zapala się, gdy do głosowania na Miszalskiego namawia całkowicie oderwany od rzeczywistości komunistyczny fanatyk i skrajny lewak, gloryfikujący czasy PRL-u.
Koalik to taka sfanatyzowana "Babcia Kasia" do kwadratu, połączona z Galopującym Majorem i modląca się do Jerzego Urbana, do tego jeszcze na grzybkach.