Cytat:
|
Widzę na twiterze, że Lechia ogarnia sponsorów i rozmawia z Orlenem, a przecież Jaro się zarzekał, że jak przyjdą do Wisły to wszyscy sponsorzy uciekną, w tym Orlen właśnie... Czyżby się ktoś minął z prawdą?
|
Pierwszy raz by sie minal z prawda?
Krysztal,
rozumiem, z Twojego posta, ze jeszcze nic nie umorzono i czekamy na koniec sezonu... na koniec sezonu to ja to odczytuje tak: czy awansujemy. Jak nie awansujemy to zadnych umorzen nie bedzie. Bo po co?
Aaa, no jeszcze ewentualnie na final czekamy, bo jak przegramy to tez zbedne umorzenia beda ;D