Drozd napisał(a):

Ale awans to nie żadne naprawienie silnika. Problem w tym że wielu tego nie rozumie.
Byłem i jestem zwolennikiem zatrudnienia Rude ne dlatego, że ma awansować, tylko dlatego, że wprowadzi w drużynie europejskie standardy. Od podejścia do treningu i meczu zaczynając, a na schematach taktycznych kończąc. A awans będzie tylko tego konsekwencją. W PP poszło szybciej bo wystarczyło wymyślić sposób na wygranie meczu. W lidze jest gorzej bo mimo, że jest sposób to żeby go zrealizować potrzeba zaangażowania, a z tym jest problem wynikający z patologicznych przyzwyczajeń utrwalonych latami w naszym klubie.
Puchar pokazuje nasz potencjał na poziomie środka Ekstraklasy. Liga pokazuje nasze słabości, które trzeba przezwyciężyć. Jeżeli tego ne zrobimy to awans niczego nie zmieni.
|
A w którym to klubie Rude te europejskie standardy wprowadził?