Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1058
Stary 15.04.2024, 23:00
Drozdy, Malkolmy, Leszki idą w zaparte, a Rude ma w tym momencie gorszą średnią punktową niż hejtowany na całego na forum (i słusznie) Brzęczek.

Jak na moje to wypieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeerdolić !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Przetrzeźwieje w locie !!!! (c) ciało.

A trochę poważniej.

Idealny moment na danie szansy Jopowi. Szanse na awans bardzo małe, jedynie przez baraż. Duża szansa na pozostanie w 1 lidze. Rude wyników nie robi, jeśli mamy dać Jopowi szansę, to kiedy będzie lepszy moment niż teraz

Jedyne co broni Rude to dobra gra w Pucharze Polski. Ale to trochę za mało, tym bardziej, że gdyby nie sędzia to nawet ta przygoda by się zakończyła na 1/4 finału.

Liga to jest jedna wielka tragedia, nie dość, że nie wygrywamy za często, to nawet w tych meczach co wygrywamy nie da się na nas patrzeć. Rudemu jedyne co jak na razie wychodzi to gadka. W mieleniu ozorem jest dobry.

Wy sobie możecie hejtować piłkarzy, że im się nie chce - odpowiedni trener by ich tak zmotywował i ustawił, że by zagrali dobrze. Rude sobie niestety z tym nie radzi. Za Radka - którego notabene uważam za mocno średniego trenera - nie było pierdzielenia, że kopaczom się nie chciało.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 15.04.2024 o godz. 23:05.
Odpowiedz cytując