Wyświetl pojedynczy post
leszekpw
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 15.04.2024, 22:40
Nawet jesli nie awansujemy, trzeba zostawić Rude na stanowisku. Powód: tak jak pisał Drozd. Mam nadzieję, że Królewski nie podejmie pochopnych decyzji. Doszliśmy do finału PP. Ten trener ma potencjał.
Odpowiedz cytując