Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3945
Stary 15.04.2024, 21:33
2 pkt na mecz to jest bilans 4-2-1. Ci co są w tabeli przed nami wystarczy, że zrobią bilans 3-2-2 żebyśmy ich nie przeskoczyli.
Generalnie meczów już zostało na tyle mało, a my gramy na tyle chujowo, że teraz te 3 pkt straty mogą już być strata nie do odrobienia. Przecież my mogliśmy być liderem w tym roku, po meczu z Tychami czy tam Arką, tymczasem z walki o top2 i bycie liderem walczymy o top6. To też wiele pokazuje na ile możemy pkt liczyć w tych 7 meczach.

I o ile te nasze 2,0 w 7 meczach wydaje się nierealne. To już 3-2-2 czyli 11 pkt w 7 meczach wszystkich rywali, czyli srednia raptem 1,57 wydaje się jak najbardziej realna.

My w sumie niepostrzeżenie a znaleźliśmy się w takiej dupie, że szkoda gadać. Po tym 1 pkt w 3 meczach jest dramat. Jedyną szansę to już chyba można sobie upatrywać w tym, że mamy 4 słabych rywali teraz. Ale nawet jeśli wpadną 4 wygrane to przecież później jest Lechia, GKS i TBB więc może się tam skończyć na 1 pkt. No dramat.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując