Karherop napisał(a):

Obecny sezon 1 ligi najbardziej przypomina sezon 20/21,
Wtedy po 27 kolejkach zespoły z miejsc 1-6 miały odpowiednio: 59,47,47,47,47,46,
Aktualna stawka :53,52,45,45,45,45
To był dokładnie ten sezon, gdy Radomniak wygrał 7 ostatnich kolejek i nie dość że odrobił dystans 12 pkt do liderującego BBT, to jeszcze ich wyprzedził o 3 oczka. Liga kończyła się rozkładem punktów: 68,65,63,60,58,56.
Nie wiem o co w ogóle chce walczyć drużyna Rude, ale jak nie wygramy 4 a nawet może 5 z 7 ostatnich spotkań to nawet nie mamy co myśleć o barażach. Takie mamy realia.
|
Tylko że my jesteśmy poza strefą barażową.Patrząc na tamten sezon i drużyny z miejsc 7,8,9 po 27 kolejce czyli Miedż,Odrę i Widzew zachowały one swoje miejsca na koniec sezonu zdobywając odpowiednio 9,10 i 7 pkt.Do baraży Legniczanom zabrakło 5 punktów a nawet chyba 6 bo bilans bezpośredni z Łęczną mieli na remis a jeśli póżniej liczy się bilans bramkowy to Górnik wypadał lepiej.Odrze brakło 7 a Widzewowi 10.
Tak,że wydaje się,że w obecnej sytuacji 2.0 punktu na mecz to będzie 6 miejsce ale tak "na żyletki"
Może się zdarzyć tak,że 5 zwycięstw nie da nam baraży.