skarabeus napisał(a):

Ostatnio mam nawal w pracy i srednio czas na sledzenie Wisly i zapewne mi umknelo, ale koledzy mi dadza info: ile tych pozyczek jaro juz umorzyl?
|
Ponoć mają być umorzone do końca sezonu.Nie żebym go bronił i nie żebym mu wierzył ale ma jeszcze czas