Wyświetl pojedynczy post
krysztal
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84
Stary 15.04.2024, 18:32
nero napisał(a):Wyświetl post
A te 20-letnie to wiadomo, że jedynie Niemiec pod kocem trzymał, dlatego jest lepsze od 3 letniej Skody od przedstawiciela
No i to jest właśnie to o czym pisał Patryko.My mówimy o samochodach- i ja tu posunę się jeszcze dalej z oceną-niejednokrotnie w lepszym stanie technicznym niż opuszczały fabrykę a ty o klamotach zwożonych przez handlarzy które nie powinny nawet przejść badania technicznego ale wiadomo pan Staszek diagnosta nie takie cuda podbijał.
Wbrew temu co mówisz tych samochodów jest sporo i ciągle ich przybywa.Nie każdy chce je rejestrować jako zabytki i nie każdy może właśnie też dlatego,że nie ma w nich odpowiedniej ilości części oryginalnych bo technologia poszła tak do przodu można skorzystać z rzeczy w tamtych latach niedostępnych.
Odpowiedz cytując