KOALIK napisał(a):

|
Postać Degollado bardzo rzutuje na pontyfikat Wojtyły, ale to nie jest temat tej dyskusji, choć dla mnie Wojtyła to największe kłamstwo.
|
Jan Paweł II był fenomenem , miał potężny autorytet i ogromny wpływ na ludzi.
Mówił do nas językiem miłości, prawdy i mądrości.
Można powiedzieć, że my starsi byliśmy szczęściarzami, iż tak często mogliśmy słuchać nauk kogoś tak wyjątkowego.
Ci , co go pamiętają i pamiętają jego nauki wiedzą, że szanowali go wszyscy.
Osobników pokroju Urbana wykluczam.
Choćby wystąpienie w naszym sejmie w 1999 r - kilkuminutowa owacja wszystkich, bez wyjątku, członków parlamentu, osób na galerii- wspólne standing ovation.
Nie przeżyliście tego?
To choć oglądnij/odsłuchaj te chwile bo archiwum bogate...
Ale na forum Wisły wyzywanie tego wybitnego Polaka ?
Nie przystoi...