Wyświetl pojedynczy post
stary dziad
Senior Member
 
Od: 04.2014

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28685
Stary 15.04.2024, 17:05
KOALIK napisał(a):Wyświetl post
Postać Degollado bardzo rzutuje na pontyfikat Wojtyły, ale to nie jest temat tej dyskusji, choć dla mnie Wojtyła to największe kłamstwo.
Jan Paweł II był fenomenem , miał potężny autorytet i ogromny wpływ na ludzi.
Mówił do nas językiem miłości, prawdy i mądrości.
Można powiedzieć, że my starsi byliśmy szczęściarzami, iż tak często mogliśmy słuchać nauk kogoś tak wyjątkowego.
Ci , co go pamiętają i pamiętają jego nauki wiedzą, że szanowali go wszyscy.
Osobników pokroju Urbana wykluczam.
Choćby wystąpienie w naszym sejmie w 1999 r - kilkuminutowa owacja wszystkich, bez wyjątku, członków parlamentu, osób na galerii- wspólne standing ovation.

Nie przeżyliście tego?
To choć oglądnij/odsłuchaj te chwile bo archiwum bogate...

Ale na forum Wisły wyzywanie tego wybitnego Polaka ?
Nie przystoi...
Każdemu z cracovii to mówię- Wisła to klub z piękną , przedwojenną tradycją , założony przez Polaków .Po wojnie na parę lat został "siłowo" przejęty przez resort . Tak samo jak Polska została wbrew woli narodu przejęta przez komunę . I co , Polski też się wstydzisz i na nią plujesz ?!
Odpowiedz cytując