|
Problem jest zdiagnozowany, to czemu Rude nie wprowadza środków zaradczych?
Czemu w meczach z takimi drużynami musimy być przewidywalni do bólu, grając ten nasz "atak pozycyjny", który częściej prowadzi do kontr, po których tracimy bramki, niż do zdobycia bramki przez nas?
Skoro większość naszego składu nie jest w stanie grać szybko z klepki w ataku, to po co do porzygania gramy po obwodzie? W jednym meczu oddajmy takiemu Chrobremu piłkę i zagrajmy z kontry, może taki element zaskoczenia okaże się strzałem w dziesiątkę.
[35/54]
Znafca internetowy za sezon 2023/2024
|