wolfy napisał(a):

|
Trener ma znaczenie przy ustalaniu składu, taktyce, zmianach, przygotowaniu fizycznym. Tutaj JEST poprawa. Zwłaszcza jeśli chodzi o zarządzanie meczem, różnica diametralna.
|
Naszym największym problemem, o którym my doskonale wiemy od dawna, a który też już jakiś czas temu trafnie zdiagnozował sam Rude, jest (nie)umiejętność grania przeciwko defensywnie ustawionym przeciwnikom grającym antyfutbol.
Jeśli tutaj nie będzie poprawy, to nic znaczącego się nie zmieni.