Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1038
Stary 15.04.2024, 15:04
Jagul napisał(a):Wyświetl post
No czyli zrobił to samo co Hiszpanie z trenerem nad którymi się spuszczasz regularnie.
Nie spuszczam się tylko go bronię przed mało uprawnionymi atakami, które zaczęły się kilka minut po tym jak ogłoszono jego nazwisko. Teraz nawet za to że piłkarze olali mecz sami się publicznie przyznali, ale winny jest trener, a najlepiej prezes który trenera zatrudnił .

Hiszpanie w większości kiedy wychodzą na boisko poniżej pewnego poziomu nie schodzą, czego o wszystkich naszych piłkarzach powiedzieć nie można. Zresztą wolałbym żeby Polacy grali pierwsze skrzypce, niestety zdarza się to tak często jak bramki Sapały.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując