|
Gdy Albercik był zatrudniany, to strata do lidera wynosiła 4 pkt.
Dzisiaj wynosi 11.
Ale to tylko statystyka.
Awans bezpośredni znacząco oddalił się, a dzisiaj Wisła nie grałaby w barażach.
To są fakty.
Ostatnio edytowane przez KOALIK : 15.04.2024 o godz. 14:57.
|