Wyświetl pojedynczy post
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1036
Stary 15.04.2024, 14:55
Gdy Albercik był zatrudniany, to strata do lidera wynosiła 4 pkt.

Dzisiaj wynosi 11.

Ale to tylko statystyka.

Awans bezpośredni znacząco oddalił się, a dzisiaj Wisła nie grałaby w barażach.

To są fakty.
Ostatnio edytowane przez KOALIK : 15.04.2024 o godz. 14:57.
Odpowiedz cytując