Wyświetl pojedynczy post
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1026
Stary 15.04.2024, 14:13
Markus napisał(a):Wyświetl post
Awans do finału Pucharu Polski to jedna z tych klęsk klubu?

W jakim świecie Ty żyjesz? A no tak, rojeń idola Koaliczka, który chciałby tylko robić dobrze w polskim menadżerom...

A Sapała po tym co odwalił w meczu z Odrą Opole na jesieni i po tym co pokazywał dotychczas w Wiśle jeszcze długo będzie musiał pracować na moje zaufanie. Ty oczywiście masz jakąś amnezję wsteczną?
Finał to tylko dodatek. O sukcesie to będzie można mówić jak jakimś cudem wygramy.

Podstawowy cel to awans, co już teraz będzie bardzo trudne do zrealizowania. Myślałem, że dla tak kochającego Wisłę kibica jak Ty będzie to oczywiste, że awans jest kluczowy z punktu widzenia dalszego funkcjonowania klubu ale jak widać zaślepienie jest większe niż myślałem.

Czyli jednak. Brakuje jaj, żeby pochwalić za ten występ. Typowe.
Zwolennik zadłużenia
Sierota po Cupiale
Sekciarz spadkowy
Odpowiedz cytując