Jagul napisał(a):

Markusik po tym jak kolejny raz się ośmieszył musiał iść w argument ostateczny - miłość do klubu i pełne wsparcie
|
Teraz masz jakiś problem z miłością do klubu i wspieraniem Wisły? Ono nie obowiązuje gdy rządzi Królewski, tak? Wtedy należy trzymać kciuki za jej porażki?
Ośmieszają tu się jedynie Ci, którzy bronią twórczości Koaliczka na forum i dodatkowo twierdzą, że znikam na parę dni, gdy zespół nie wygrywa.
Tak Cię boli, że powiedziałem, co dla mnie jest wartością w kibicowaniu i że jest z nią Wisła, a nie przepychanki z Wami czy Koaliczkiem, wmawiającym, że sezon już jest przegrany, choć jeszcze nie jest i wcale przegrany być nie musi?
Niektórzy są tu dla hejtu, inni dla czytania głupot Koaliczka, jeszcze inni dla skłócania kibiców, czy podbudowywania własnego ego i wyładowywania własnych frustracji, a ja podobnie jak mam nadzieję większość osób właśnie z miłości do Wisły. Jak widać mamy różne priorytety.
