Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#227
Stary 15.04.2024, 13:16
wolfy napisał(a):Wyświetl post
@Karherop - matko, jaki z Ciebie żałosny manipulator. Wyjaśnij mi kiedy sztab kogokolwiek zlekceważył? Na Chrobrego wyszliśmy drugim garniturem, Rude dał komuś odpoczywać jak Sobolewski z Sosnowcem u siebie? Nie podkreślał na konferencji że to groźny rywal?
Pokaż jeden dowód że Rude i sztab zlekceważyli któregokolwiek rywala.

Jak zwykle nieudolnie sączysz jad a potem rżniesz głupa.
Jak zwykle wrzucasz komentarze ad persona gdy brakuje Ci argumentów.

Sprowadzając zlekceważenie lub nie rywala do ustalania składu sam wystawiasz się na śmieszność.

Rude potwierdził że Chrobry nas zdominował pod kazdym aspektem (fizycznym, taktycznym, wolicjonalnym). Tak, Chrobry Głogów.

Kazdy mecz rundy wiosennej miał być jak finał. Jeśli Rude tak tylko sobie gada a nie potrafi tego zaszczepić w drużynie to co z niego za trener? Piłkarze się umówili że będą się oszczędzać na finał? Że będą mniej biegać niż rywale i będą przegrywać pojedynki? A może jednak ktos ich nie zmusić do nastawienia względem rywala tak jak choćby z Widzewem, Piastem czy Miedzią?

Polecam obejrzeć sobie vlogi Lechii z dni meczowych. Tam po stracie bramki trener chcę wszystkich pozabijac. Najwyraźniej wie o co walczy drużyna i jak będzie boleć każda strata punktów.

U nas z kolei "błędy się mogą zdarzyć, taka mamy taktykę która będzie powodować błędy i straty w obronie" Czy to nie jest lekceważenie tej ligi? Jeszcze na starcie ligi Rude sobie przyjął że z przodu drużyna sama.cos strzeli. I mamy bilans bramkowy 11-11.

Nie znam się ale to nie powinien być sposób gry dla drużyny której wiosna 2024 ma być czymś w stylu być albo nie być.
Odpowiedz cytując