Wyświetl pojedynczy post
doktor granat
Senior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3933
Stary 15.04.2024, 10:05
Patryko napisał(a):Wyświetl post
Mamy teraz 3 mecze z dnem tabeli. Jeżeli nie zdobędziemy w nich 9 punktów, to jesteśmy po prostu frajerami.

Czas działa na naszą korzyść. Odbudowuje się Junca, odbudowuje się Omrani (może schudnie na baraże), Żyro też będzie mógł grać w szerszym wymiarze czasowym. Kto wie, czy to nie zaważy w ewentualnych barażach.

Awans bezpośredni to sfera marzeń (nierealnych), baraże z grą, jaką zaprezentowaliśmy z Płockiem, nie napawają mnie optymizmem.
Gramy z dołem, który pewnie jest słabszy, ale będzie walczył pazurami o utrzymanie.
Junca może się odbuduje jak zdrowie pozwoli, ale wiązanie nadziei z dwoma pozostałymi jest moim zdaniem naiwnością.
Odpowiedz cytując