Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3928
Stary 15.04.2024, 08:49
Jeśli przy takiej stawce zespołów 63 pkt nie wystarcza do awansu to... Trenerzy Grabowski i Łobodzinski pozamiatali. Nowa PMS się obroniła, bo nie powiem absolutnie że zarządzanie w tych klubach, szczególnie w 1 części sezonu.
Mówiło się o tym, że w tej lidze nikt nie ma szans tak odskoczyć stawce, a tu zrobiły to zdecydowanie dwie drużyny.

Patrzmy na grafik:
Lechia:
Łęczna (w), Polonia (d), Stal (w), GKS Tychy (D), Wisła (w), Arka (D), Miedź (w)

Mogą zdobyć max 10 pkt z 21. Czyli 3 zwycięstwa -1 remis i 3 porażki.

Arka:
Płock (D), Znicz (w), Resovia(D), PBB (w), Sosnowiec (D), Lechia(w), Gieksa D)

mogą zdobyć max 11 pkt, czyli 3 zwycięstwa, 2 remisy i 2 porażki

Jedna z tych druzyn wygra ligę z 65-67 pkt na koncie -.obstawiam że to będzie Arka. Druga drużyna zdobędzie 63-64 pkt i nasza jedyna nadzieją jest zrównać się z nią punktami.

Tak czy siak, wygranie przez nas 7 meczów z rzędu to jakaś abstrakcja, ale z 3,1% szans na to mamy (wg P. Klimka z X).
Ostatnio edytowane przez Karherop : 15.04.2024 o godz. 09:03.
Odpowiedz cytując