azor napisał(a):

|
Co ciekawe, Miszalski dostał ostatnio poparcie od Drewnickiego, co jest dość nieoczekiwanym fikołkiem.
|
Przecież to bzdura. Drewnicki (swoją drogą też Wiślak i lata temu aktywny użytkownik tego forum) jest szefem krakowskich struktur PIS i w zeszłym tygodniu napisał list, że zachęca wyborców do głosowania oraz zniechęca do głosowania na Miszalskiego
