MaLk napisał(a):

Z Krzyżanowskiego zrobiono talent, bo wyróżniał się na plus na tle swoich rówieśników, szczególnie w reprezentacji. Normalne.
Jak każdy gość z tej kategorii wiekowej jest teraz w kluczowym momencie przechodzenia do piłki seniorskiej. Może przepaść, jak setki graczy przed nim, może sobie poradzić jak pojedynczy osobnicy. Na pewno sporym problemem dla niego będzie to, że ten kluczowy moment musi przejść w klubie, który ma tak dużo problemów i tak słabą skuteczność we wprowadzaniu młodych.
Fizycznie jest za słaby na to, żeby oczekiwać od niego, że w tym momencie będzie grał 1:1 jak Colley. Nie ten etap rozwoju.
Z punktu widzenia Wisły należało go sprzedawać wtedy, kiedy byli na niego chętni. W klubie, który potrafi pracować z młodzieżą mogą jeszcze z niego zrobić sensownego piłkarza. A my za chwilę możemy już nie wziąć za niego nic.
|
Gogół mimo słabszych warunków fizycznych nie tracił piłek bez sensu, nie dawał się ogrywać, miał też pojedyncze świetne zagrania pokazujące talent. Podobnie Duda.
Krzyżanowski ma przeciw sobie leszczy, gra w leszczarskiej lidze w leszczarskim zespole. I jest tam głównym sabotażystą.
Jeżeli goście z Płocka robią z nim co chcą, to niby jak i kiedy on zrobi taki postęp żeby grać chociażby w takiej drugiej lidze włoskiej, albo belgijskiej? Bo my go chcemy podobno sprzedać, a nie oddać za darmo do Hutnika...