leszekpw napisał(a):

|
Rude 1906% poparcia. Koniec ze zmienianiem trenerów jak rękawiczki. Nawet w przypadku braku awansu, powinien zostać.
|
W przypadku braku awansu to mało prawdopodobne że Rude zostanie, ale nie ze względu na wyniki/styl (bo JK jest zbyt uparty i nie wyciąga wniosków), ale finanse i ewentualne zmiany właścicielskie.