Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1013
Stary 14.04.2024, 18:59
MaLk napisał(a):Wyświetl post
Cieszę się, że wreszcie zaczynasz zrozumieć, że samo zapieprzanie nic nie daje.

Smucę się, że musiałeś się o tym przekonać na przykładzie słabej gry i słabych wyników Wisły.
Ale bez zapieprzania kończy się najczęściej tak jak w Głogowie. Dlatego warunkiem koniecznym, niewystarczającym jest zapieprzanie. Jeżeli tą prawdę zrozumieją nasi piłkarze to reszta przyjdzie sama. Mecze pucharowe są najlepszym dowodem.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując