Patryko napisał(a):

Skoro nie ma między nimi różnicy, to czemu nie dać szansy Łasickiemu, który może spróbować ją wykorzystać do wygryzienia ze składu Urygi? Wolniejszy w obronie od Alana nie będzie
|
To co odwala Uryga to jest kryminał w obronie. Nie wiem co musi jeszcze zrobić żeby usiąść na ławce. Wolny, źle się ustawia, ma odpały z podawaniem do rywali, za krótko do bramkarza - naprawdę, nie jestem fanem Łasickiego ale trudno by mu było przebić Legendę w ilości obcinek na mecz. Jemu albo Satrustegui. Dochodzimy do momentu w którym Alan ma średnio jeden odpał na mecz. Z Motorynką kosztowało nas to bramkę, wczoraj rywale nie wykorzystali. Kiedy następny?