Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#213
Stary 14.04.2024, 18:09
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Przecież Ty, Karherop i reszta hejterów wylaliście na niego wiadro pomyj po pierwszym (wygranym!) meczu. Zachowaj trochę szacunku do adwersarzy, większość z nas nie ma jeszcze demencji...
Wedle niektórych tutaj miało go nie być już po Arce.
Przechodzisz szybciej z defensywy do ataku niż drużyna Rude.

Chciałbym naprawdę żeby Rude broniło coś więcej niż Twoje posty o średniej i kredycie zaufania dla nowego trenera. Nie wiedzę najmniejszego powodu by miał jakiś specjalny status wśród kibiców bo jest z Hiszpanii, ładnie mówi o pilce czy pracował w projekcie Beckhama. Został tu zatrudniony mimo iż nie zna naszej ligi, o czym alarmowało 3/4 kibiców i postawiono przed nim cel krótkoterminowy - byc może kluczowy dla istnienia klubu. Można się załamać.

Ot jeden z wielu trenerów którego wyjaśniają, Łobodzinskie, Żurawie czy inne Banasiki.
Ostatnio edytowane przez Karherop : 14.04.2024 o godz. 18:12.
Odpowiedz cytując