Drozd napisał(a):

|
Walka była cały mecz popatrz na Sobczaka. Problem w tym, że z tej walki niewiele wynikało.
|
Cieszę się, że wreszcie zaczynasz zrozumieć, że samo zapieprzanie nic nie daje.
Smucę się, że musiałeś się o tym przekonać na przykładzie słabej gry i słabych wyników Wisły.