Wyświetl pojedynczy post
MaLk
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3922
Stary 14.04.2024, 16:39
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Dobra, odpowiem Ci jak podobno Adam Michnik któremuś literatowi: wpierdalasz się w moją działkę. Celowo czekam z Rude watch żeby dać satyafakcję tym wszystkim żałosnym frajerom na ich projekcje.
A to sorry, serio - nie planowałem się wpychać. Ot, Pepe gdzieś odpuścił swoją część statystyczną, a Ty poprzednim razem wydawałeś się być zadowolony, że ktoś pociągnął wątek. Nie czuję potrzeby ciągnięcia tego wątku. Ot, raczej w kategoriach ciekawostki. Zostawiam więc to do Twojej dyspozycji.

Generalnie w ogóle nie miałem jakoś od wczoraj ochoty cokolwiek pisać.

Naprawdę nie mam nic przeciwko temu, żeby Rude odpalił, a Hiszpanie weszli z drzwiami do ekstraklasy, zamykając niewiernym Tomaszom usta.

Cytat:
Ja ocenię sezon na koniec, a awans z 6-go miejsca jest wart tyle samo co z pierwszego. Jeśli się nie obsramy w barażach na rzadko to już będzie postęp
Pełna zgoda.
Odpowiedz cytując