Jaroo1 napisał(a):

|
Markusik kończ, wstydu oszczędź. Średnia 1,375. Dojebany trener i jeszcze lepsi Bregu i Omrani. Brawo JK, brawo markus.
|
Przecież z tym człowiekiem to się nie rozmawia, bo merytoryka jest mu obca. Próbowałem, ale odpuściłem, bo skala manipulacji i bzdurnych teorii w jego wykonaniu wychodzi poza skalę.