Wyświetl pojedynczy post
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28661
Stary 14.04.2024, 15:05
Wiadomo, że Markusik nie cierpi Polaków, którzy na lata zdominowali Ekstraklasę, seryjnie zdobywając tytuły MP.

Żurawski, Frankowski, Kuźba, Szymkowiak, Głowacki, Baszczyński, Kosowski i wielu innych w mniejszym stopniu, to był wg tego menedżera forumowego problem.

Wisła od powrotu Bucałaja stała się pralnią zagranicznych menedżerów (od lata 2010 r.), kiedy wielokrotnych MP zastępował zwykły szrot menedżerski.

Niby było MP 2011, ale szybko okazało się, że ta drużyna była fatalnie budowana mimo iż to była najdroższa Wisła w historii.

Maaskant przestał nad tym panować, Valckx szybko się zmył i Wisła stała się przeciętniakiem w lidze, bo ten szrot kompromitował się od jesieni 2011 do końca sezonu 12/13.

To zakończyło okres Wielkiej Wisły.

Potem pamiętamy nieudany okres hiszpański z brakiem awansu do pucharów z Carrillo, okres czechosłowacki z gwiazdorami zakończony spadkiem i kolejny hiszpański zakończony brakiem awansu.

Teraz jest gość z Erasmusa udający trenera i kompromituje się coraz bardziej.

Rude - won z Wisły!

Zbieraj pomarańcze.
Odpowiedz cytując