wolfy napisał(a):

|
To nadal błąd trenera, mógł wpuścić Juncę, mógł Satrusteguiego. Ja widziałem co się dzieje już po 10-ciu minutach. Ani nie pomógł drużynie, ani piłkarzowi.
|
Drużynie nie pomógł pełna zgoda. Natomiast piłkarzowi dał szansę to, że ją zmarnował to już wina piłkarza. Oczywiście można założyć, że lepiej dla piłkarza żeby nie grał wcale, bo tak grając rozwiewa wątpliwości.
FraMat napisał(a):

Ten trener popełnia błędy?
Co na to AI?
(post prześmiewczy - oczywiście, każdy popełnia błędy, ale chyba kończy się właśnie zagłaskiwanie Albercika)
|
No, zwłaszcza tutaj był zagłaskiwany od pierwszych minut po ogłoszeniu jego nazwiska
Przestałbyś chociaż udawać bezstronnego

.