|
Oby Junca miał siły na 60-70 minut...
P.S. Myślę że Krzyżanowskiemu dobrze zrobiłoby kilka meczy w rezerwach. Nie jako kara, ale możliwość oczyszczenia głowy, nabrania znowu pewności siebie i poćwiczenia podstaw. Obawiam się że nikt się jednak na to nie odważy - a szkoda.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 14.04.2024 o godz. 13:42.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
|