Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1008
Stary 14.04.2024, 13:34
Widzę zdecydowanie, już od lat... . Jak twierdziłem, że kluczem jest zapieprzanie to ci co dzisiaj ubolewają nad postawą zawodników. Szydzili w najlepsze i twierdzili, że sportowcy zawsze chcą wygrywać i zawsze dają z siebie 100%. Albo, że są przemęczeni, zajechani przez trenera tyrana, dlatego snują się na boisku.

Niestety nie jest pora na radykalne posunięcia. Taka pora jest na koniec sezonu. Wtedy trzeba pozbywać się tych z wyje.anymi jajcami. Do tego potrzeba trenera który nie będzie się cackał.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując