|
Ja wierzę w Gogóła że coś może z niego być, reszta jest bo jest. Krzyżanowski nawet w najlepszych meczach był taki se, postępu nie ma - wręcz przeciwnie. Przecież my gramy w pierwszej lidze!
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
|