|
Jeżeli Wisła chce awansować, to Królewicz powinien jutro ogłosić TRENERA, a nie trwać w tym dziwnym eksperymencie z gościem z Erasmusa.
Jutrzejszy dzień będzie ostatecznym testem na wiarygodność Królewicza z Hańczowej - co jest celem Wisły?
Awans czy robienie sobie kpin z Wisły, z jej historii poprzez obecną sytuację z amatorami z Hiszpanii.
Królewicz,
Wisła musi awansować!
|