Wyświetl pojedynczy post
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1005
Stary 14.04.2024, 12:24
Jeżeli Wisła chce awansować, to Królewicz powinien jutro ogłosić TRENERA, a nie trwać w tym dziwnym eksperymencie z gościem z Erasmusa.

Jutrzejszy dzień będzie ostatecznym testem na wiarygodność Królewicza z Hańczowej - co jest celem Wisły?

Awans czy robienie sobie kpin z Wisły, z jej historii poprzez obecną sytuację z amatorami z Hiszpanii.

Królewicz,

Wisła musi awansować!
Odpowiedz cytując