Drozd napisał(a):

Bo nie jestem trenerem.
Przesłuchałem konferencje. Rude stwierdził, że przez cały tydzień piłkarze obiecywali, że będą rywalizować, że będą walczyć i że on walkę widział od pierwszej do ostatniej minuty. Za co drużynie dziękuje. To jest klucz do sukcesu w dłuższej perspektywie. Stan w którym rywalizacja i walka w meczu będą naturalnym odruchem. Dopiero nałożona na tą bazę, taktyka będzie mogła być skuteczna, a różnica umiejętności czysto piłkarskich będzie decydować o wyniku.
...
|
A powiedział czy zdąży wdrożyć to wspaniałą wizję przed ostatnim meczem? Ile ty masz lat żeby nabierać się na takie słodkie gadki?
Walki w tym meczu mógłbym sie ewentualnie doszukać od 80 minuty do strzelenia bramki, czyli 10 minut. Kolejne doliczone 7 to był jakiś pokaz cyrkowców.
Ja pier... 1/9 pkt w ostatnich 3 meczech. Jak można tego bronić? Jesteśmy jedną z 3 najgorszych drużyn w tym okresie.