AgresywnyChomik napisał(a):

|
Co za liga Odra prowadzi z GKSem.
|
Szczerze mówiąc robiąc sobie nawet symulacje to bardzo prawdopodobny jest scenariusz że Gieksa spuchnie. Mają bardzo ciężki terminarz.
Nieciecza, Łęczna, Tychy, My, wyjazd do Arki. Oni mogą zarówno wskoczyć na 2 jak i wypaść poza baraże. I po prawdzie można tak powiedzieć o wiekszosci ekip z miejsc 3-8.
Optyka się będzie bardzo zmieniać co kolejkę. Meczów między top10 co kolejkę mamy co najmniej kilka.