Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3917
Stary 14.04.2024, 00:03
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Myślę, że stąd, że:
- mimo wszystko ten skład powinien walczyć o top 2
To jest właśnie grzech pierworodny wszystkich dyskusji na forum. Taka urokliwa fantazja. Nie da się awansować do ekstraklasy z drużyną, która jest tak słaba w defensywie, jak Wisła (obserwujesz niemal co tydzień jak łatwo nas skaleczyć, ile prezentów rozdajemy). Nie da się poprawić gry w defensywie z tymi piłkarzami. Sry, ale w starciu z nami wygrywa nie finezja czy super umiejętności piłkarskie, ale pragmatyczny antyfutbol. Zresztą wierzę, że dawno byśmy awansowali z tym składem, gdyby wszyscy chcieli z nami grać jak Widzew, Piast czy ŁKS w pierwszej połowie naszego ostatniego meczu, ale nie chcą i nie zechcą. Teraz zresztą jest jeszcze gorzej, bo jesteśmy pod ogromną presja i musimy coraz bardziej ryzykować, co oczywiście jest wszystkim przeciwnikom na rękę.
Odpowiedz cytując