Marzenka też.
Ona była o krok od pucharów, tylko Hiszpanie zawalili.
A ci obecni wizjonerzy,
Kompromitują się drugi sezon w pierwszej lidze.
Jak to Boguś Leśnodorski powiedział?
https://przegladsportowy.onet.pl/pil...pewnik/jjjr6db
Gdyby wtedy było prawdziwe odnowienie, oddzielono Wisłę od przeszłości, to dzisiaj byłoby szykowanie się do kolejnego z rzędu Mistrzostwa Polski.